10 kluczowych cech, które sprawią, że staniesz się naszym Młodszym Księgowym

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

  1. Rozumienie istoty zawodu Księgowego i chęć stania się nim w przyszłości: Szukamy osoby, która rozumie, że księgowość to więcej niż liczby – to odpowiedzialność, terminowość, ciągła nauka i dostosowywanie się do zmieniających się przepisów prawnych, a przede wszystkim wkład do decyzji biznesowych obsługiwanych firm.
  2. Doświadczenie z Enova 365: Jeśli znasz ten program, to świetnie! Twoje podstawowe umiejętności zostaną sprawdzone podczas naszego testu.
  3. Pierwsze doświadczenie w biurze księgowym jest już za Tobą: Idealnie, jeśli już zdobyłeś pierwsze doświadczenie w pracy w biurze księgowym, pracujemy zdalnie, więc zależy nam, abyś specyfika pracy była już Tobie znana.
  4. Podstawowa znajomość rachunkowości: Posiadasz podstawową znajomość ksiąg handlowych.
  5. Chęć do nauki w praktyce: Jesteśmy miejscem, gdzie nauka nigdy się nie kończy. Trzy razy w tygodniu aktywnie szkolimy się z zagadnień księgowych.
  6. Komfort w korzystaniu z technologii: Pracujemy na codzień z narzędziami takimi jak Enova365, Saldeo, Gmail, Teams, Excel – jeśli czujesz się swobodnie w świecie aplikacji i technologii, będziesz pasował do naszego zespołu.
  7. Gotowość do pracy zdalnej: Czy potrafisz efektywnie organizować swoją pracę w domu i dbać o swoje aktywności poza nią? Ten balans jest dla nas ważny.
  8. Otwartość na innowacje: Czujesz się swobodnie ze zmianami – np. w procesach czy automatyzacjach.
  9. Umiejętność współpracy: W Value Finance, każdy Młodszy Księgowy współpracuje bezpośrednio z doświadczonym księgowym i jest wsparciem dla kolegów.
  10. Poczucie zespołowości: Umiejętność gry zespołowej i dążenie do wspólnych celów jest dla nas kluczowe.

Jeśli spełniasz te kryteria, nie czekaj! Dołącz do nas i rozpocznij swoją karierę w Value Finance. Czekamy na Twoje CV!

Przeczytaj również