Bezpłatna konsultacja z Dyrektorem Finansowym to 15 minut, które możesz wykorzystać na skonsultowanie dowolnego tematu związanego z zarządzaniem finansami w firmie. Zawsze umawiamy dogodny termin dla obydwu stron i dbamy o najwyższy poziom udzielanych odpowiedzi.

Bezpłatna konsultacja jest dedykowana firmom liczącym co najmniej 5 osób. Dla firm od tej skali korzystanie z naszego doświadczenia przynosi największe korzyści. Dla mniejszych organizacji dobrym źródłem wiedzy na początek będą materiały publikowane na naszym blogu, kanale na YouTube oraz na naszej grupie na Facebooku: Nowoczesne Finanse Firmy.

Zamów bezpłatną konsultację
z Dyrektorem Finansowym

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy. W czasie 15-minutowej rozmowy omówimy Twoje potrzeby i zaproponujemy możliwe rozwiązania.

Jakie zadać pytania?

VF phone konsultacja

Jakie zadać pytania?

Najczęściej zadawanymi pytaniami, podczas bezpłatnej konsultacji są:
VF phone konsultacja
Kto będzie odpowiadać?
vf header konsultacja
vf header konsultacja

Kto będzie odpowiadać?

Zaraz po zamówieniu bezpłatnej konsultacji skontaktuje się z Tobą nasze biuro, dopyta o temat rozmowy i umówi dogodny na nią termin. Każdą rozmowę prowadzi nasz Konsultant. Podczas rozmowy korzysta ze swojego doświadczenia, wiedzy i wypracowanych przez nas najlepszych praktyk.

Jeżeli Twoje pytanie będzie na tyle skomplikowane, że akurat nie będzie znać na nie odpowiedzi podczas rozmowy – to skonsultuje temat z resztą ekspertów w zespole i wróci z Ciebie z odpowiedzią wkrótce po rozmowie.