Założyciele

Jakub Domeracki

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Edukację uzupełniałem w London School of Economics w Londynie, IMT Ghaziabad w New Delhi i ICAN Institute w Warszawie.

Małgorzata Mazur

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym. Edukację uzupełniałam na studiach podyplomowych z  prawa podatkowego oraz organizacji i zarządzania centrum usług wspólnych.

Dariusz Duma

Dariusz Duma, przedsiębiorca, filozof, doradca, mentor przedsiębiorców i liderów, twórca firmy doradczej Chiltern Consultancy International, wykładowca w programach MBA i postMBA.

Adam Zagała

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Edukację uzupełniałem w National Taiwan University w Tajpej.  [acceptance* acceptance-703] Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Value Finance Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Value Finance Sp. z o.o. Udzielenie zgody jest dobrowolne, a jej cofnięcie jest możliwe w każdym momencie. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności. [/acceptance]

  Kontakt

  Napisz do nas
  z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

  Value Finance Sp. z o.o.
  E: kontakt@valuefinance.pl
  A: ul. Zbyszka Cybulskiego 3,
  Warszawa 00-727

  Value Finance Sp. z o.o., ul. Zbyszka Cybulskiego 3, 00-727 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000710806, posiadającą numer REGON 369052353, NIP 5213807255 o kapitale zakładowym w wysokości 15 000,00 zł.

  ©2018 Wszystkie prawa zastrzeżone Value Finance Sp. z o.o.